Ovčie – Krásna Lúka

okt 1, 2012 | Futbal

Domáci vstúpili do zápasu lepšie kedy po skvelých dvoch góloch Dávida Barana sa dostali do vedenia. To patrične frustrovalo hostí čo následne vyústilo do vylúčenia ich hráča.  Za stavu 2-0 a v prevahe o jedného hráča sa zdalo, že domáci si na vlastnom trávniku uchmatnú 3 body. V druhom polčase však azda zo vďaky fanúšikom opäť prezentovali svoju tradičnú hru plnú nepresných prihrávok a kľučiek v obrane, podfarbenú tréningovým tempom. Hostia tieto faktory využili a hráčov aj fanúšikov obdarili tromi gólmi do našej siete. Posledné minúty síce hráči TJ Družstevník ukázali bojovné srdce no blamáži na domácom trávniku zabrániť nedokázali. Nad klubom sa opäť zmráka… ale to možno bude tým, že dni sú už kratšie.