Víťaz – Ovčie

aug 27, 2012 | Futbal

Susedské derby medzi týmito obcami má už tradične bojovný nádych. O menšie faux pas sa postaral hneď na začiatku svojský domáci moderátor, ktorý nazval Ovčie „našou filiálnou obcou Víťaz“ za čo si vyslúžil zopár nadáviek zo strany hostí. Keďže na výjazd sa vybral plný autobus priaznivcov miestneho TJ,  okolo ihriska mali jasnú prevahu.
Zápas sa začal v bojovnom duchu, v ktorom mali hostia prevahu. Tú zastavila až odpískaný faul a následná penalta v polovici prvého polčasu.  Peter smer strely síce odhadol a dokonca sa jej aj dotkol ale gól napriek snahe padol. Pred koncom polčasu sa strhol silný lejak no zápas nestratil na tempe. V druhom polčase konečne vyšlo slnko a s ním aj gól hostí –  Marián Bartko kľučkou obišiel brankára a pohodlne skóroval do prázdnej bránky.  Domáci sa dostali pod tlak, no z množstva šancí hostia nedokázali skórovať. Koncom druhého polčasu to vyzeralo z hľadiska nepremenených šancí oboch tímov na zaslúženú remízu. Pravidlo „Nedáš – dostaneš“ sa ukázalo ako pravdivé v 83.minúte kedy náš brankár vyrazil strelu pred seba a útočiaci hráč skóroval na konečných 2:1.