Ovčie – Tulčík

Na nedeľnajší futbalový zápas hostia z Tulčíka nastúpilo iba 10 hráčov a tento fakt jasne poznamenal priebeh zápasu – domáci vedenia už v 5. minúte.  Zlomovým momentom bolo zbytočné vylúčenie hráča Tulčíka v 37 minúte, kedy sa zápas zmenil na exhibíciu domácich. Vďaka dvom pokutovým kopom sa hosťom aspoň podarilo skorigovať výsledok na konečných 8:2.

TJ Družstevník Ovčie – TJ Družstevník Tulčík 8:2 (2:0)

Share

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=http://ovcie.info/2014/09/15/ovcie-tulcik-2/) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /nfsmnt/hosting2_1/3/c/3ce4931f-277d-4e41-a9b7-82bc08dfa78a/ovcie.info/web/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /nfsmnt/hosting2_1/3/c/3ce4931f-277d-4e41-a9b7-82bc08dfa78a/ovcie.info/web/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 19