Turnaj štyroch mužstiev

júl 15, 2013 | Futbal

V nedeľu 23.6.2013 sa na miestnom ihrisku uskutočnil turnaj, ktorý plynule nadväzuje na každoročný Turnaj o pohár predsedu JRD Široké. Tentokrát sa podujatie uskutočnilo (a zrejme aj bude naďalej) pod patronátom obecného úradu. Po vyžrebovaní ako prví proti sebe nastúpili mužstvá Hrabkova a Širokého. Široké potvrdilo svoju účasť vo vyššej súťaži ako je Hrabkov a vyhralo vysoko 4:1. V druhom zápase nastúpila miestna TJ proti výberu Víťaza. Domáci boli futbalovejší, no zo šancí nedokázali skórovať. Pár minút pred polčasom sa to však naopak podarilo Víťazu, ktorý si vedenie udržal až do konca. V súboji o 3. miesto sa proti sebe postavili Ovčie a Hrabkov. Smolu z prvého zápasu sa domácim podarilo zvalcovať a nad Hrabkovom zvíťazili hladko 3:0. Finálový zápas začal zápas výber Širokého, no podobne ako Ovčie v ani on nedokázal sa proti Víťazu presadiť a zahodil niekoľko vyložených šancí . Oveľa úspešnejší a boli hráči Víťaza, ktorí chyby v obrane efektívne trestali. Víťazom turnaja sa napokon po výsledku 4:1 stali hráči Víťaza.