Ovčie-Brezovička

apr 29, 2013 | Futbal

Zápas začali lepšie hostia, ktorí si hneď na začiatku dokázali vytvoriť dva sľubné šance. Pri druhej iba naša horná žrď zabránila ich radosti z gólu. Lejak, ktorý sa spustil v polovici druhého polčasu prospel viac domácim. Najprv mieril presne zo značky pokutového kopu Marek Šimčík a tesne pred koncom polčasu skóroval Dávid Baran. To však bolo z našej strany asi aj všetko. Diskutabilný výkon rozhodcovského dua a jednoznačne lepší hrací prejav hostí nenechali dlho čakať na gól. Ten aj padol po chybe v obrane. Krátko na to nasledovala sporná penalta a neskôr priamy kop v pokutovom území, za to že náš brankár chytil do rúk prihrávku od spoluhráča.  Obidve príležitostí na skórovanie hostia využili. Ovčie – Brezovička 2:4.