Ovčie – Víťaz

apr 14, 2013 | Futbal

Prvé jarné kolo patrilo klasickému susedskému derby. V oboch tímoch došlo k personálnym zmenám a tak sa zápas rozbiehal opatrne. Aktívnejší však boli hostia. Vyložené šance si však ani jedna strana nedokázala vypracovať. Vzruch prišiel až začiatkom druhého polčasu, kedy  po páde domáceho hráča v súperovej šestnástke rozhodca nepískal. O pár minút však už ukazoval na značku pokutového kopu po faule v našej šestnástke.  Súper penaltu premenil a bolo 0:1. Skôre sa mohlo meniť opäť, no  domáci Jakub Kollár nepremenil pokutový kop. Súper herne prevyšoval našich hráčov, ktorí nedokázali vážnejšie ohroziť bránku. V polovici druhého polčasu sa spustila jarná dažďová prehánka a fanúšikovia sa skryli v útrobách štadióna. Prevahu súper využil a stihol streliť ďalšie 2 góly. Po vyjasnení sa o náš čestný úspech postaral Dávid Baran. Ovčie – Víťaz 1:3