Uzovský Šalgov-Ovčie

okt 9, 2012 | Futbal

Zastaviť rozbehnutého lídra na jeho ihrisku bola úloha hráčov Ovčieho v nedeľňajšom zápase III.B triedy. Táto vízia sa však začala rozplývať, potom čo sa ukázalo, že žiaden z našich riadnych brankárov nieje na ihrisku prítomný. Šalgov vstúpil do zápasu s cieľom uhrať povinné 3 body no len ťažko sa dokázal presadzovať cez našu obranu. Na techniku domácich hostia reagovali bojovnosťou a aj vďaka skvelému výkonu náhradného brankára Fifa sa im darilo dlho držať čistý štít. Na radosť domácich napokon tesne pred koncom polčasu po nedorozumení v obrane padol gól do našej bránky. V druhom polčase sa napriek dažďu hral pekný bojovný futbal. Opäť sa však v našich radoch objavila viróza chronickej Ovčietídy s klasickým príznakom poľavenia a nedôslednosti. Súper si dokázal vypracovať viaceré šance, z ktorých ešte 5 krát skóroval. Uzovský Šalgov  – Ovčie, 6:0.