Rožkovany – Ovčie

sep 24, 2012 | Futbal

Hoci sa nedeľňajší zápas v Rožkovanoch začal netradične už o 10:30, na zápas sa spolu s hráčmi vydala aj početná  skupina fanúšikov. Prvý polčas sa niesol v znamení dobíjania brány. Domáci boli aktívnejší no naša obrana zatiaľ pracovala efektívne. Až pár minút pred koncom prvého polčasu sa domácim zaslúžene podarilo skórovať.  Krátko po zmene strán došlo k spornému momentu, ktorý poznačil zvyšok zápas – po exekúcii priameho kopu sa lopta odrazila od hráča stojaceho priamo do našej brány. Protesty hráčov a ani fanúšikov nepomohli. Domáci potom prakticky celý druhý polčas kontrolovali hru a nepúšťali hostí do vyložených  šancí. Veľkú šancu na úpravu skóre ma Lukáš Jenča, no jeho strela iba tesne minula žrď bránky. Rožkovany 5 – Ovčie 0.